اخبار اقتصادی

تفاهم ایران و ترکمنستان در مسائل اقتصادی-تجاری

نشست مشترک هیئت های رسمی ایران و ترکمنستان در محل وزارت خارجه این کشور برگزار گردید.

30 تیر 1398

بدنبال کسب دومین طلای المپیک هستم ، به حضور در MMA فکر نمی کنم

به گزارش خبرنگاران، عبدالرشید سعداله یف آزادکار وزن 97 کیلوگرم روسیه با بیان این مطلب گفت: در رقابت های قهرمانی اروپا در رومانی از آمادگی کامل برخوردار نبودم و پس از مسابقات جهانی مجارستان این اولین رقابتی بود که در آن به میدان رفتم.

29 تیر 1398

خودروساز گران فروشی می نماید؛ سازمان حمایت هم جوابگو نیست

با وجود پیگیری های مکرر در زمینه افزایش بی رویه قیمت خودرو و گران فروشی بعضی شرکت های خودرویی؛ سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در این زمینه جوابگو نیست. این وضعیت تشدید گران فروشی خودروسازان را به دنبال داشته است.

29 تیر 1398

گزارش خبرنگاران، 7 کاندیدای نهایی تایید شده برای ریاست جمهوری قزاقستان

کمیسیون مرکزی انتخابات ریاست جمهوری قزاقستان 7 نامزد نهایی از میان 9 نفر کاندیدای ثبت نام شده برای انتخابات پیش رو را تایید کرده است.

27 تیر 1398

رونالدو: طرفداران رئال مادرید هنوز هم می گویند برگرد کریس، مردم فکر می نمایند چون میلیونر هستم، نباید ناراحت شوم

ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس می گوید با وجود جدایی ناگهانی اش از رئال مادرید در تابستان سال گذشته، هنوز هم نزد طرفداران این تیم شخصیتی محبوب است.

25 تیر 1398

نگرانی ها از افزایش میزان نفوذ امارات در موریتانی

روابط رو به رشد میان موریتانی و امارات و حجم نفوذ ابوظبی در نواکشوت و همچنین قراردادها و توافق های اجرا شده میان دو کشور در زمینه های مختلف نگرانی و ترس نخبگان موریتانی را به همراه داشته است.

22 تیر 1398

سفیرسابق فرانسه درآمریکا: رویکرد ترامپ مقابل ایران کارساز نیست

تهران - خبرنگاران - سفیر سابق فرانسه در آمریکا که چندی قبل توییت وی در باره برجام جنجال ساز شد، رویکرد ترامپ مقابل ایران را ناکارآمد خواند وتصریح کرد: هیچ چیزی به آمریکایی ها نخواهد رسید؛ آنها به دنبال واداشتن ایرانی ها به التماس هستند که مطمئن نیستم...

20 تیر 1398

پیشنهاد معارضان سودانی برای نحوه اداره کشور در دوره گذار سیاسی

تهران - خبرنگاران - معارضان سودانی روز پنجشنبه، پیشنهاد خود را برای نحوه اداره کشور در دوره گذار به شورای انتقالی نظامی ارائه دادند که شامل تشکیل شورای ریاست جمهوری، دولت غیرنظامی و مجلس می گردد.

18 تیر 1398

تحریم های بیشتر آمریکا علیه بخش نفت ونزوئلا

آمریکا با اعلام تحریم های بیشتر علیه بخش نفت ونزوئلا اظهار داشت، در این راستا چهار شرکت کشتیرانی که اقدام به جابه جایی نفت ونزوئلا می کردند را به همراه 9 کشتی تحریم نموده است.

15 تیر 1398

ایران یکی از کشورهای مهم برای قزاقستان است

معاون وزیر خارجه قزاقستان در دیدار با ظریف گفت که ایران یکی از کشورهای مهم برای این کشور است.

14 تیر 1398

علی رغم فشارتحریم های آمریکا، نبض زندگی در کره شمالی جریان دارد

با وجود کوشش های آمریکا برای فشار بر دولت و مردم کره شمالی به وسیله تحریم، پروژه ها و برنامه های تفریحی در این کشور به قوت خود باقی است.

12 تیر 1398

عزم جدی برای مدیریت طیف فرکانسی نسل پنجم تلفن های همراه

تهران- خبرنگاران- مقررات گذاری و مدیریت طیف فرکانسی نسل پنجم تلفن های همراه و جبران عقب ماندگی موجود در این حوزه، از اصلی ترین مواردی است که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور برای سال آینده در دستور کار خود قرار داده است.

7 تیر 1398

تأکید مقامات دوشنبه و باکو بر توسعه ترانزیت محصولات تاجیکی

وزیر توسعه مالی و تجارت تاجیکستان در چارچوب دوازدهمین همایش باکو با همتای آذربایجانی خود دیدار کرد.

6 تیر 1398

در انتظار واکنش تند و جدی فدراسیون فوتبال: تبانی در لیگ دو

به یک تیم پاداش می دهند که مقابل یک تیم مدعی صعود محکم بازی کند و همین تیم پاداش گیرنده و پاداش دهنده هفته بعد مقابل هم بازی می نمایند. این اگر اسمش اقدام به تبانی نیست، چه نام دارد؟

6 تیر 1398

چالش 120دقیقه ای ها در اکران98، فیلم های شاخص فجر کوتاه می گردد؟

خبرنگاران- گروه هنر- زهرا منصوری: جشنواره سی و هفتم فیلم فجر را در قیاس با دوره های اخیر این رویداد می توان رکوردار فیلم هایی با زمان بالا دانست. هرچند تصور غالب در سینمای ایران چنین بوده و هست که فیلم های سینمایی باید در زمان 90 دقیقه ای فراوری شوند اما...

30 خرداد 1398

9 سند همکاری رهاورد سفر غنی به ترکمنستان

رئیس جمهور افغانستان در سفر رسمی به ترکمنستان با رئیس جمهور این کشور دیدار و گسترش همکاری های دوجانبه را آنالیز کرد.

26 خرداد 1398

سهمیه کارورزی شاهرود 562 نفر است، معرفی 112 نفر به کارگاه ها

به گزارش خبرنگاران، امیرحسین امیرحسینی بعدازظهر شنبه در نشست کارگروه اشتغال شاهرود به میزبانی فرمانداری این شهر ضمن بیان اینکه طرح کارورزی در واقع ارتباط بین دانشگاه و صنعت محسوب می گردد و می کوشد تا با جذب دانش آموختگان دانشگاهی مهارت آموزی را در...

24 خرداد 1398

اذعان خبرگزاری آمریکایی به رشد سوادآموزی در ایران پس از انقلاب

خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارش کوتاهی به مقایسه جمعیت باسواد ایران در دوران پیش و پس از انقلاب اسلامی پرداخت.

20 خرداد 1398

آمریکا: عدم پایبندی کپنهاگ به تعهداتش باری بر دوش متحدان ناتو است

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، کارلا هرد ساندز سفیر آمریکا در کپنهاگ در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به اجلاس سال 2014 ناتو در ولز اظهار داشت: بودجه سال 2023 دانمارک، تعهدات داده شده از سوی این کشور در آن اجلاس را در بر نمی گیرد و عدم پایبندی کپنهاگ...

17 خرداد 1398

زاهدی در دیدار با خبرنگاران تور رسانه معاونت روستایی ریاست جمهوری؛ پرداخت بیش از 146 میلیارد تومان از اعتبار صندوق توسعه ملی، توسعه گردشگری اولویت استانداری و دستگاه های دولتی قزوین است

استاندار قزوین گفت: مبلغ 93 میلیارد تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی سهم اولیه استان قزوین بوده که تاکنون بیش 146 میلیارد تومان از این اعتبار را برای پرداخت به طرح های کارآفرینان جذب و به کارآفرینان روستایی پرداخت شده است.

16 خرداد 1398
تعداد: (44)