فرهنگ و هنر

چرا بینوایان با گذشت بیش از یک قرن همچنان محبوب است؟

نه تنها همه مان نام رمان بینوایان را شنیده ایم بلکه اسامی شخصیت های اصلی آن و ویژگی هایشان هم آشنا هستیم. رمانی شاهکار از ویکتور هوگو که این روزها به خاطر اجرای نمایش آن در تهران دوباره سر زبان ها افتاده است. تابه حال بیش از صدها بار براساس رمان بینوایان...

15 اسفند 1397

تشکیل کمیته ویژه برای آنالیز قصور شورای شهر در انتخاب شهردار

فضل الله رنجبر در مصاحبه با خبرنگاران در مورد نتیجه جلسه هیات حل اختلاف استان کرمانشاه برای آنالیز پرونده شورای شهر کرمانشاه گفت: هیات حل اختلاف و رسیدگی به شوراهای استان به ریاست استاندار و با حضور تمامی اعضا تشکیل شد.

4 اسفند 1397

فوتبال دنیا، لئوناردو بونوچی: جدا شدنم از یوونتوس اشتباه بود

فوتبال دنیا - لئوناردو بونوچی اعتراف کرد که جدا شدنش از تیم فوتبال یوونتوس در انتها فصل 17-2016 تصمیمی اشتباه بوده است.

27 بهمن 1397

رونمایی از پوستر لازانیا در آستانه اکران

به گزارش خبرنگاران، در آستانه اکران فیلم سینمایی لازانیا به کارگردانی حسین قناعت از پوستر این فیلم که بهزاد خورشیدی طراحی آن را بر عهده داشته است، رونمایی شد.

8 بهمن 1397

معتمدی دلایل ممنوع الفعالیتی اش را گفت، مجوز پلی بک داشتم

به گزارش خبرنگاران، محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی چند روز بعد از برگزاری اولین کنسرت رایگان خود در بوستان آب و آتش تهران به رهبری علی اکبر قربانی از ممنوع الفعالیتی خود اطلاع داد.

8 دی 1397

سه اثر جدید در پردیس تئاتر شهرزاد، صد در صد می ماند

به گزارش خبرنگاران به نقل روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، به دلیل فرارسیدن دهه اول ماه مُحرم و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان برنامه های پردیس تئاتر شهرزاد با اجرای 2 نمایش صد درصد به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی و روزهای بی باران به کارگردانی امین...

15 آذر 1397

آمریکایی ها به فراموشی جایزه دادند

به گزارش خبرنگاران، فیلم کوتاه فراموشی به کارگردانی فاطمه محمدی در نوزدهمین جشنواره بین المللی moondance آمریکا در بخش کوتاه موفق به کسب جایزه شد.

7 آبان 1397