بازاریابی و فروش

خودروساز گران فروشی می نماید؛ سازمان حمایت هم جوابگو نیست

با وجود پیگیری های مکرر در زمینه افزایش بی رویه قیمت خودرو و گران فروشی بعضی شرکت های خودرویی؛ سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در این زمینه جوابگو نیست. این وضعیت تشدید گران فروشی خودروسازان را به دنبال داشته است.

29 تیر 1398

خاتمه زشت ترین لوگوی تاریخ فوتبال تغییر می نماید؟

سال هاست هر زمان که به لوگوی فدراسیون فوتبال نگاه می کنیم این سوال در ذهن مان نقش می بندد که چه کسی این لوگو را طراحی نموده و اصلا چه کسی این لوگو را به عنوان نماد رسمی فدراسیون فوتبال کشور پذیرفته است؟

28 تیر 1398

فروش سبزیجات رباتیک شروع شد ، انقلاب هوش مصنوعی در بخش کشاورزی

شرکا آیرون اکس آغاز به فراوری و فروش محصولات رباتیک کشاورزی در کالیفرنیا نموده است. این شرکت میخواهد فرهنگ کشاوری رباتیک را در سطح ایالات متحده ترویج دهد.

25 تیر 1398

کاهش فروش آیفون همچنان ادامه دارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از زی نیوز، گزارش های مربوط به عملکرد سه ماهانه شرکت اپل نشان می دهد فروش آیفون همچنان روندی نزولی را طی می نماید. این روند نشان می دهد تقاضای کم کاربران برای پرچمدار آیفون موقت نیست.

24 تیر 1398

گوشی هواوی P30 Lite در سکوت خبری معرفی گردید

شرکت هواوی، دو روز پیش دو گوشی پرچمدار هواوی P30 و هواوی P30 Pro را معرفی کرد و حالا به نظر می رسد یک گوشی دیگر به عضو این خانواده اضافه شده است. روز گذشته در وب سایت هواوی شاهد گوشی جدیدی به نام Huawei P30 Lite بودیم و این گوشی اولین بار در سایت کانادایی هواوی دیده...

10 تیر 1398

با 10 تا از سالم ترین میوه ها در دنیا آشنا شوید

میوه ها از مغذی ترین و سالم ترین خوراکی هایی هستند که در هرم غذایی ما وجود دارند. اما آیا تا به حال فکر نموده اید که از میان انواع میوه هایی که می شناسید، بعضی از آنها به عنوان سالم ترین میوه ها شناخته می شوند؟ با خبرنگاران همراه باشید تا با 10 تا از سالم...

10 اردیبهشت 1398

هزار و 676 جلد کتاب در طرح تابستانه کتاب به فروش رفت

ناصر نبی زاده زاده در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: 10 کتابفروشی در خراسان جنوبی در طرح تابستانه کتاب شرکت کردند که از این تعداد 9 کتاب فروشی در بیرجند و یک کتاب فروشی در فردوس بودند.

16 دی 1397

خرید 165 هزار تن گندم از کشاورزان رزنی، 14 مرکز خرید فعال است

خبرنگاران - گروه استان ها: بر اساس آمار و اطلاعات به دست آمده بیش از 70 درصد جمعیت شهرستان رزن در بخش کشاورزی مشغول فعالیت هستند و افزایش فراوری محصولات کشاورزی با رونق سفره کشاورزان این شهرستان ارتباط مستقیم دارد.

12 مهر 1397