نامزد انتخابات آمریکا: دولت ترامپ به دنبال براندازی نظام ایران است

نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا روز چهارشنبه توضیح داد سیاست دولت فعلی این کشور بر براندازی نظام ایران پایدار است.

نامزد انتخابات آمریکا: دولت ترامپ به دنبال براندازی نظام ایران است

به گزارش گروه مانیتورینگ بین الملل خبرنگاران، تولسی گابارد، قانونگذار مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه گفت سیاست دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور، بر کوشش برای براندازی حکومت های ایران و ونزوئلا راسخ است.

گابارد که یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2020 است در مصاحبه با ام اس ان بی سی گفت: این دولت و جنگ طلبان نومحافظه کاری که اطراف رئیس جمهور ترامپ را گرفته اند، مقاصدشان را برای پیشبرد هدفشان جهت براندازی حکومت های ونزوئلا و ایران پنهان ننموده اند.

قانونگذار آمریکایی در ادامه اضافه نمود: بنابراین، صدای نواخته شدن طبل جنگ را می شنویم. رئیس جمهور ترامپ به دنبال منافع ما یعنی منافع مردم آمریکا نیست و در حال پیش بردن سیاستی است که ممکن است بسیار پرهزینه باشد.

مقام های دولت ترامپ به خصوص جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید و مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا به صراحت از کوشش برای ایجاد ناآرامی و تغییر نظام در ایران صحبت نموده اند.

این سیاست، با وجود این، مختص دولت ترامپ نیست و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران همه دولت های آمریکا تغییر نرم یا سخت ماهیت نظام جمهوری اسلامی را در دستور کار قرار داده اند اما موفقیتی در دستیابی به این هدف کسب ننموده اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "نامزد انتخابات آمریکا: دولت ترامپ به دنبال براندازی نظام ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامزد انتخابات آمریکا: دولت ترامپ به دنبال براندازی نظام ایران است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید