معتمدی دلایل ممنوع الفعالیتی اش را گفت، مجوز پلی بک داشتم

به گزارش خبرنگاران، محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی چند روز بعد از برگزاری اولین کنسرت رایگان خود در بوستان آب و آتش تهران به رهبری علی اکبر قربانی از ممنوع الفعالیتی خود اطلاع داد.

معتمدی دلایل ممنوع الفعالیتی اش را گفت، مجوز پلی بک داشتم

محمد معتمدی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به شرایط پیش آمده شرح داد: از زمستان سال 95 برای برگزاری کنسرت رایگان برنامه ریزی نموده بودیم و دوستان بسیاری در سطوح بالای مدیریتی کوشش های زیادی انجام دادند تا این برنامه اجرا گردد. از سوی دیگر برخی دیگر هم بودند که علاقه چندانی برای اجرای این برنامه نداشتند تا اینکه در نهایت موسسه توسعه هنرهای معاصر ورود کرد تا اینکه توانستیم موافقت ضمنی مراجع ذی ربط را برای برگزاری کنسرت دریافت کنیم و حتی تا قطعی شدن برنامه، خبری را به صورت عمومی منتشر نکردیم.

وی ادامه داد: مجوز برگزاری کنسرت رایگان شب قبل از اجرای برنامه صادر شد منتها از طریق پلیس اماکن و محسن رجب پور مدیر عامل مجمع صنفی ناشران موسیقی به ما اعلام شد که مجوز این کنسرت برای اجرای پلی بک است و اتفاقا آقای رجب پور هم از این بابت ابراز نگرانی کرد که مسئله ای به وجود نیاید ولی ما با وجود این ابلاغ با ارکستر روی صحنه رفتیم و انصافا نیروی انتظامی هم با وجود این اقدام نهایت همکاری را با ما داشت.

این خواننده موسیقی ایرانی با اشاره به ممنوع الفعالیتی خود نیز اظهار کرد: شنبه هفته گذشته من در برج میلاد تهران کنسرت داشتم اما قبل از اجرای برنامه آقای تابع جماعت مدیریت این مجموعه به من اظهار داشت که گویا از اداره اماکن ناجا نامه ای ارسال گردیده که بنده اجازه اجرا در مرکز همایش های برج میلاد را ندارم زیرا این مجموعه جزو مراکزی است که برای اجرای برنامه در آن علاوه بر دریافت مجوزهای مربوط به وزارت ارشاد باید مجوز اماکن را نیز در اختیار داشت. به هرحال گویا من از کاری که باید انجام می دادم تخطی کردم اما این کنسرت به خاطر شرایط خاص جامعه و مردم باید اجرا می شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "معتمدی دلایل ممنوع الفعالیتی اش را گفت، مجوز پلی بک داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معتمدی دلایل ممنوع الفعالیتی اش را گفت، مجوز پلی بک داشتم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید