فوتبال دنیا، لئوناردو بونوچی: جدا شدنم از یوونتوس اشتباه بود

فوتبال دنیا - لئوناردو بونوچی اعتراف کرد که جدا شدنش از تیم فوتبال یوونتوس در انتها فصل 17-2016 تصمیمی اشتباه بوده است.

فوتبال دنیا، لئوناردو بونوچی: جدا شدنم از یوونتوس اشتباه بود

به گزارش خبرنگاران، لئونارئو بونوچی اعتراف کرد جدا شدنش از یوونتوس در خاتمه فصل 17-2016 پس از بروز اختلافاتی که میان او و سرمربی اش ماسیمیلیانو آلگری شکل گرفته یکی از تصمیم های نابجای دوران بازیگری اش بوده است.

بونوچی که جزو باسابقه های بانوی پیر است، پس از ناکامی این تیم در فینال لیگ قهرمانان و شائبه هایی که در خصوص بروز اختلاف میان او، دنی آلوز و آلگری شکل گرفته، بیانکونری را به مقصد میلان ترک کرد هرچند پس از یک سال کم فروغ، تابستان سال جاری دوباره به یووه برگشت. کمی طول کشید تا طرفداران یوونتوس بونوچی را ببخشند اما عذرخواهی او از آنها انتها به اختلافات خاتمه داد.

بونوچی در مصاحبه با نشریه کوریره دلواسپورت گفت: رؤیای من این است که سرمربی یک تیم بزرگ شوم، شاید یوونتوس به همین دلیل است که من با دقت همه چیز را زیر نظر می گیریم و ترفند هایی متفاوت را از مربیانی که کوشش نموده اند بهترین بازی های را از من بگیرند، بیاموزم. آلگری؟ ما با هم مشاجرات شدیدی داشته ایم اما آدم های عاقل و باهوش بعد از چنین اتفاقاتی دست های یکدیگر را می فشارند و روی هدف مشترکی که دارند تمرکز می نمایند.استعداد یک مربی، هوشیاری او است و این فاکتور به او اجازه می دهد که رختکن یک تیم مهم مانند یوونتوس را مدیریت کند. جدول رده بندی سری A

بونوچی ادامه داد: بازی که دوست دارم کاملاً از یاد ببرم، دومین فینال مان در لیگ قهرمانان (17-2016 مقابل رئال مادرید) بود. ما آن سال در کاردیف باور داشتیم که می توانیم قهرمان شویم و یادآوری اتفاقی که افتاد واقعاً دردناک است. حتی قبل از برگشتن من و آمدن کریستیانو هم یوونتوس تیم بزرگی ساخته بود، تیمی که می تواند با دو سه تیم برتر حال حاضر اروپا رقابت کند و قهرمان لیگ قهرمانان گردد. در چهار ماه آخر دوره قبلی حضورم در یوونتوس به غرور من خدشه وارد شد، ضربه خوردم و به خوبی نتوانستم با آن کنار بیایم. بعد با گذر زمان و وقتی که از بیرون به ماجرا نگاه کردم، متوجه شدم که ترک یوونتوس تصمیم درستی نبود چون تنها در اینجا و با این پیراهن من می توانم پتانسیلم را در داخل و خارج از زمین بازی نشان دهم. در کنار هم و با کوشش با رئیس باشگاه آنیلی و مدیر برنامه هایم، خوشبختانه توانستم برگردم و فهمیدم که این تنها چیزی بود که من می خواستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، لئوناردو بونوچی: جدا شدنم از یوونتوس اشتباه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، لئوناردو بونوچی: جدا شدنم از یوونتوس اشتباه بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید