اشتغال 333 نفر در پروژه های آماده افتتاح خراسان رضوی در هفته دولت

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا اخوان عبداللهیان ظهر چهارشنبه به طرح ها و پروژه های آماده افتتاح در هفته دولت اشاره و اظهار کرد: برای اجرای پروژه هایی که در هفته دولت افتتاح خواهند شد در مجموع 427 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته و در مجموع برای 333 شغل مستقیم و 221 شغل غیرمستقیم ایجاد گردیده است.

اشتغال 333 نفر در پروژه های آماده افتتاح خراسان رضوی در هفته دولت

وی اضافه نمود:در حوزه بازآفرینی شهری، 22 پروژه آماده افتتاح است که می توان به هشت پروژه احداث ساختمان به متراژ هشت هزار مترمربع با اعتبار 74 هزار و 101 میلیون ریال اشاره نمود.

مدیر کل راه و شهرسازی ادامه داد:همچنین پنج پروژه تأمین برق و روشنایی به طول 78 کیلومتر با اعتبار 114 هزار و 91 میلیون از دیگر پروژه هایی است که هفته دولت افتتاح می گردد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی توضیح داد:همچنین چهار پروژه بهسازی و اجرای شبکه فاضلاب با اعتبار 180 هزار و 77 میلیون ریال، دو پروژه روشنایی با دو هزار و 300 چراغ روشنایی و اعتبار 35 هزار و 843 میلیون ریال، یک پروژه بهسازی معابر به اعتبار پنج هزار و 500 میلیون ریال، یک پروژه زیباسازی پارک به اعتبار سه هزار و 375 میلیون ریال و یک پروژه ساماندهی رودخانه با اعتبار 14 هزار میلیون ریال از دیگر پروژه های قابل افتتاح این اداره کل در حوزه بازآفرینی شهری است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اشتغال 333 نفر در پروژه های آماده افتتاح خراسان رضوی در هفته دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغال 333 نفر در پروژه های آماده افتتاح خراسان رضوی در هفته دولت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید