اختلاف نظر 120 هزار تومانی بر سر قیمت بلیت فینال

قرار است تصمیم گیری نهایی درباره قیمت بلیت های فینال پس از بازگشت مدیرعامل پرسپولیس که همراه این تیم به ژاپن رفته، انجام گردد.

اختلاف نظر 120 هزار تومانی بر سر قیمت بلیت فینال

به گزارش خبرنگاران ، همان طور که کمبودها و نواقص استادیوم آزادی دغدغه شده بود، حالا باید نگران قیمت بلیت های بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا هم باشیم. دلیل این نگرانی هم خبری است که تسنیم با این مضمون منتشر نموده: مسئولان ورزش با شرکتی که مسئول بلیت فروشی است، برای مشخص قیمت بلیت های دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان اختلاف نظر دارند.

پرسپولیس و کاشیما روز شنبه 19 آبان بازی برگشت مرحله فینال را در تهران برگزار می نمایند و یکی از مسائلی که درباره این دیدار مبهم مانده، قیمت بلیت ها است که تسنیم در گزارش کوتاه خود درباره اش نوشته: مسئولان رده بالای ورزش کشور معتقدند قیمت بلیت فینال باید بین 20 تا 30 هزار تومان مشخص گردد و این در حالی است که شرکتی که مسئولیت بلیت فروشی را بر عهده دارد، معتقد است بلیت ها باید به چند برابر این قیمت یعنی 150 هزار تومان (طبقه اول) و 100 هزار تومان (طبقه دوم) فروخته گردد.

همین موضوع باعث ایجاد اختلاف شده و قرار است تصمیم گیری نهایی درباره قیمت بلیت های فینال پس از بازگشت مدیرعامل پرسپولیس که همراه این تیم به ژاپن رفته، انجام گردد.

2 – 180

منبع: ایران ورزشی

به "اختلاف نظر 120 هزار تومانی بر سر قیمت بلیت فینال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف نظر 120 هزار تومانی بر سر قیمت بلیت فینال"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید